Mantrakontsert Amsterdamis

Ani Choying Dolma la ja Roy Strider Amsterdamis kohtumisel Eesti grupiga enne mantralaulukontserti Kerk de Duif'is
Ani Choying Dolma la ja Roy Strider Amsterdamis kohtumisel Eesti grupiga enne mantralaulukontserti Kerk de Duif'is. Foto: Ave Sisask
Osa Eesti grupist kohtumas Ani Choying Dolmaga enne mantrakontserti Amsterdami vanas kirikus Kerk de Duif
Osa Eesti grupist kohtumas Ani Choying Dolmaga enne mantrakontserti Amsterdami vanas kirikus Kerk de Duif. Foto: erakogu
Ani Choying Dolma koos ansambliga mantrakontserdil Amsterdamis Kerk de Duif'is 16. novembril 2014.
Ani Choying Dolma koos ansambliga mantrakontserdil Amsterdamis Kerk de Duif'is 16. novembril 2014. Foto: Roy Strider

_________________________________________________________

Lummav, kütkestav ja kirgas Ani Choying Dolma on budistlik nunn, humanist, heategija ja mantralauljast rahvusvaheline superstaar. Nepalis sündinud ja tegutsev püha õde annab 16. novembri õhtul täispika ning erilise kontserdi Amsterdami kesklinnas asuvas vanas kirikus Prinsengracht Kerk De Duif.
Roy Strideri õpetlikud ja kasulikud reisid soovivad Choying Dolma rahust ja harmooniast osa saama viia ka Eestist kokku 10-liikmelise grupi.

Väljalend Tallinnast toimub 15. novembril ning naasemine Eestisse 17. novembri hommikupoolikul. Grupi liikmetele on organiseeritud lennupiletid ja kaks ööbimist hubases ning põneva ajalooga hotellis Hotel Des Arts. 1733. aastal katoliikliku tütarlaste orvukoduna valminud maja asub Amsterdami kesklinnas otse romantilise Veneetsia-laadse kanali ääres lilleturu kõrval ning muuseumite ja kohvikute piiramisrõngas. Meil on terve pika laupäeva ning pühapäevagi jagu aega mõnusateks jalutuskäikudeks Amsterdami kesklinna kanalite ääres, muuseumikülastusteks, sisseostudeks, lilleilu imetlemiseks ja lihtsalt suurepäraseks enesetundeks.

Reisihinnas sisalduvad juba ka Ani Choying Dolma kontserdipääsmed ning autogrammi- ja ühisfotovõimalus esinejaga. Reisi maksumus on koos Tallinn-Amsterdam-Tallinn mugava otselennuga, kahe ööbimisega ajaloolises hotellis, hommikusöökide ja kontserdipiletitega kokku 456 eurot. Vaata täpsemat programmi ALTPOOLT.

Eelinfot ja registreerida saab jooksvalt e-posti või telefoni teel. roystrider(at)tibet.ee / 5524138

PROGRAMM:
Laupäev, 15.11.14
Väljalend Tallinna lennujaamast kell 06.50
Saabumine Amsterdami lennujaama kell 08.15
Otselennuaeg kokku 2 tundi ja 25 minutit. Meid lennutab meie oma Estonian Air. Lennule lubatud tasuta pagas kuni 23 kg.
Amsterdami lennujaamast sõidame ladusalt kulgeva ühistranspordiga hotelli juurde ning seame end tubadesse mõnusalt sisse. Peale väikest puhkepausi liigume grupiga Amsterdami ilu ja võlu avastama ning kuulame jooksvalt ettekannet linna ja Hollandi ajaloost. Külastame meie "kodukanali" ääres asuvaid Amsterdami tulbimuuseumit, paatmajamuuseumit jpt. Soovi korral võib loomulikult linnas toimetada ka omapäi.
Kell 19 koguneme pikale õhtusöögile hotelli lähedal asuvasse restorani ning Roy Strider annab põhjaliku ülevaate mantrate ja mantralaulu traditsioonist, tähendusest, Nepali ja Tiibeti ajaloost ja eluolust ning Ani Choying Dolma eluloost.

Pühapäev, 16.11.14
Hommikusöök hotellis. Peale hommikusööki on kogu grupil vaba aeg ning võimalus puukingade klobinal ning tulbisibulate sahinal taas Amsterdami nautida.
Koguneme varaseks õhtusöögiks kell 17.30 ning kell 19 alustame jalutuskäiku lähedalasuvasse Kerk De Duifi vanasse kirikusse, et seal kell 20 algavaks kontserdiks varakult valmis olla.

Esmaspäev, 17.11.14
Hommikusöök hotellis. Peale hommikusööki jääme Amsterdamiga taasnägemiseni ning sõidame oma uute puukottade klobinal, Ani Choying Dolma kaunite heliplaatidega ja helge mälestusega õhtusest kontserdist taas lennujaama.
Väljalend Amsterdami lennujaamast kell 09.30
Saabumine Tallinna lennujaama kell 12.45
Otselennuaeg kokku 2 tundi ja 15 minutit. Lendame taas Estonian Airiga, pagasi ülempiiriks on endiselt 23 kg.

Hotel Des Arts, numbrituba vaatega kanalile. Foto: hotelli kodulehelt

Hotel Des Arts, sissepääs. Foto: hotelli kodulehelt.

Kontserdipaik Kerk De Duif. Foto: Wikipedia

Kontserdipaik Kerk De Duif. Foto: internet

Prinsengrach'i kanal. Foto: internet

Reisi saab broneerida kuni 3. novembrini. Osalemistasust 50% tuleb tasuda hiljemalt 3. novembriks ja ülejäänud 50% hiljemalt 6. novembriks. Reisist loobumise korral ettemaksu ei tagastata.
Muuseumipiletid, lõuna- ja õhtusöögid ning kohalikud ühistranspordipiletid ei sisaldu reisi hinnas.
Korraldajal on õigus teha programmis muutusi.

Loading

Jaga meid rõõmuga!

Leave a Comment