Tehnopass

Täna sain kauaoodatud kõne Liiklusregistri Põlva büroost – sõiduki ümberehituse formaalsuste vormistamine on meie juhtumi puhul Tallinnast delegeeritud Põlvasse ning ma võin juba homme hommikul maasturi tehnilisele passile ja numbritele viimaks järele minna! Viimaks ometi Madalmaade kuningriigi transiitnumbrid asenduvad Eesti registreerimismärkidega. Tänusõnad lähevad selle puhul Toomas Meielile hea ja inimliku teeninduse ja osavõtlikkuse eest.

Maasturiguru Insener Imede Põllult soovitas aga Tartumaal Võõpstes asuvat meistrimeest auto külgi kaitsvaid astmetorusid valmistama, päeva lõpuks nõustus  sama meister ka vedrustuse jmt vajaliku ära vahetama. Homme õhtul viin maasturi tema garaaži.

Alo Saar (4x4cruiser.ee) kinkis sõiduki tarbeks uue rooliamordi ja tegi vajalikele varuosadele suure allahindluse, aitäh!

Meie sugulasrahva väärikas esindaja Mari Eli Vabariigist teatas aga just, et tema vanemad pakuvad meile öömaja. Ulualust lubavat ka marilase sõbranna Baškiiriast – põnev!

Mammut (mammut.baas.ee) aga kujundas täna sõidukile kenad reklaamkirjad peale. Näis, kas nende trükk ja muu teostus enne väljasõitu valmis saavad.

Häirä käpp mädaneb ja Karma nina samuti, neil esines pisut enam kui nädala eest kodus lahkarvamusi, mis kestsid kakluse lahutamiseni umbes 10 sekundit. Paraku sellest piisas, et Häirä käppa õmmelda ning Karma käis mitmeid päevi ringi nagu muumitroll või koduvana. Tema nina oli suureks paistetanud nagu arbuus.  Koerad saavad vajalikku ravi ja tõenäoliselt paranevad teele asumise ajaks ära.

Loading

Comments are closed.